YOUTUBE VIDEO ANALYTICS AND REPORT

Incorrect YouTube Link
Video Not Found
Ремонт люстри з дружиною
Мінітрактор Україна
Мінітрактор Україна 106K Followers 1017 Videos 90.5M Total Views 2023-02-08 PublishedData Updated on 2023-02-16
Video Views61.46M
Likes Ratio 0.72%
Comments5.68K
Views Ratio 100%
Excellent
Est. Video Value $ 491.72K - $ 885.1K
Engagement Rate 0.81%
TAGS
мініагро міні агро миниагро купить мини трактор купить трактор купити міні трактор огляд трактора трактор міні трактор мини трактор мини трактор цена міні трактор ціна мінітрактор мінітрактор ціна мінітрактор купити минитрактора минитрактор минитрактор цена минитрактор купить сільське господарство дешевий трактор ремонт електроніки
Introduction
Телефонуй в Міні-Агро 0 800 330 737 (всі дзвінки безкоштовні)
Торгівельна мережа Міні-Агро тут https://miniagro.ua/contacts
Навісне обладнання до мінітрактора тут https://miniagro.ua/navisne-obladnannya
Трактори SOLIS https://miniagro.ua/minitraktory/brend/solis
Трактори DONGFENG https://miniagro.ua/minitraktory/brend/dongfeng
Трактори LOVOL https://miniagro.ua/minitraktory/brend/lovol
Трактори SHIFENG https://miniagro.ua/minitraktory/brend/shifeng
Трактори SINGTAI https://miniagro.ua/minitraktory/brend/xingtai
Трактори ORION https://miniagro.ua/minitraktory/brend/orion
Трактори BRANSON https://miniagro.ua/minitraktory/brend/branson
Трактори ZOOMLION https://miniagro.ua/traktory/brend/zoomlion
Трактори JINMA https://miniagro.ua/minitraktory/brend/jinma
Навісне обладнання https://miniagro.ua/navisne-obladnannya
Компанія «Міні-Агро» - це перший національний оператор з продажу міні-тракторів, навісного обладнання та запчастин.
Компанія «Міні-Агро» є офіційним імпортером таких іменитих брендів, як Solis, Zoomlion (Cherry), Dongfeng, Foton-Lovol, Orion, Jinma, Xingtai, Bulat, Shifeng, Branson, Deutz-Fahr.
У пропонованому модельному ряду мінітракторів представлені моделі потужністю від 16 к.с. до 120 к.с. виключно заводського виробництва. В незалежності від того, скільки Вам потрібно обробити землі або організувати роботу на фермі, а також в теплиці. Крім сільського господарства, наші трактори активно використовуються в комунальному господарстві, а також для підтримки порядку на території великих підприємств.
Власна торгова мережа розташована в більшості областей України. У будь-якому з наших 16 торгівельних підприємствах клієнт має можливість подивитися на будь-який трактор та пройти тест-драйв. Наші кваліфіковані консультанти нададуть повну інформацію про його технічні характеристики і експлуатаційні якості, сфери його застосування і регламенти сервісного обслуговування. Ну і звичайно, придбати міні-трактор під будь-які потреби свого бізнесу.
У нас діють кредитні програми з банками-партнерами, за якими Ви можете придбати мінітрактор в кредит за найнижчими кредитними ставками в Україні. Крім кредитних програм, у нас діє відмінна лізингова програма, спільна з лізинговою компанією ULF, по якій Ви можете придбати мінітрактор на кращих умовах. Тим самим, не відкладаючи покупку на потім, а вже зараз використовувати бажаний мінітрактор.
Залежно від завдань, які буде виконувати Ваш мінітрактор, ми допоможемо підібрати необхідне Вам навісне обладнання. Ми імпортуємо і продаємо повний спектр навісного обладнання який може знадобитися Вам в роботі з міні-трактором. Це плуги, грунтофрези, сінокосарки та граблі, борони, картоплесаджалки та картоплекопалки, обприскувачі, розкидачі добрив, культиватори, сівалки, прес-підбирачі та причепи, фронтальні навантажувачі різних типів, відвали і комунальні щітки та ямобури.
Всі трактори перед доставкою клієнтам проходять передпродажну підготовку згідно затверджених заводами-виробниками регламентів. Доставка придбаного минитрактора здійснюється безкоштовно до вашого будинку спеціалізованими автомобілями.
Компанія Міні-Агро гарантує якісне своєчасне сервісне обслуговування і ремонт придбаного клієнтом трактора в будь-якому з наших торгових представництв - для цього у нас є спеціально підготовлені сервісні інженери, оснащені укомплектованими сервісними автомобілями. Наші фахівці забезпечують покупців кваліфікованою допомогою і запчастинами до міні-тракторів протягом усього періоду експлуатації.
Для зручності клієнтів у нас працює єдиний колл-центр. У разі виникнення будь-яких питань чи побажань Ви можете абсолютно безкоштовно звернутися на телефони гарячої лінії або написати нам питання на наш сайт або офіційну сторінку в Фейсбук.
Ми завжди раді Вас бачити в наших торговельних підприємствах.
Міні-трактор купують Міні-Агро!
З Вами був Олександр Пугач на каналі Мінітрактор України!
Unfold